Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Spotkanie informacyjne
"Wsparcie unijne dla małych i średnich przedsiębiorstw"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie unijne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw ”.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców - potencjalnych Projektodawców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na szkolenia dla swoich pracowników oraz na działania inwestycyjne.

Termin i miejsce spotkania informacyjnego:    

Termin: 19 czerwca 2018 r. 

Godz. spotkania: 10:00-13:00

Miejsce: Lokalny Punkt  Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu (siedziba Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego), ul. Jana Kilińskiego 25, 41-200 Sosnowiec.


Tematyka spotkania informacyjnego:

  • szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników  - baza Usług Rozwojowych,
  • dotacje i pożyczki UE na rozwój firmy.

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpisosnowiec@oddzial.fgsa.p

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu informacyjnym decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo określonych warunków uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym lub szkoleniu to prosimy o dodatkowy kontakt (32) 360-70-62

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny

Kontakt:

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 32 360 70 62.
 


© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].