Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                              Śląskie Centrum Szkoleniowe przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach jest niepubliczną  placówką  kształcenia ustawicznego działająca na podstawie wpisu do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia  ustawicznego prowadzonej przez Urząd Miasta Katowice pod numerem 2/2000, a także wpisaną w 2006r. do  Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pod numerem ewidencyjnym  2.24/00147/2006.

Wysoką satysfakcję naszych klientów oraz wysokie standardy w realizacji szkoleń potwierdzają:

  • wdrożony w 2006r. i stale doskonalony system zarządzania przez jakość: międzynarodowy certyfikat PN-EN ISO 9001:2001 wydany przez Zetom – Cert Sp. z o.o.
  • członkostwo w Krajowym Systemie Usług dla MSP (od 2000r.), którego misją jest partnerskie wspieranie rozwoju MSP i podniesienie ich konkurencyjności poprzez dostarczenie im kompleksowej oferty wysokiej jakości usług
  • złota nagroda w konkursie Forum Jakości Quality International 2007 w kategorii QI SERVICES - usługi najwyższej jakości

Obszarem naszych największych zainteresowań są:

  • Fundusze Unijne
  • Zarządzanie
  • Prawo i Finanse
  • Komunikacja w biznesie
  • Internet w biznesie
  • Kadry
  • Sprzedaż

Szkolenia organizujemy w formie otwartej oraz zamkniętej, tzw. szytej na miarę, w miejscu pracy, stacjonarnie w Katowicach lub na kilkudniowym wyjeździe.

Stała współpraca ze specjalistami różnych dziedzin, trenerami z wieloletnim doświadczeniem i praktykami sprawia, iż wiedza na temat problemów, jakie napotykają przedsiębiorcy, ich potrzeb ciągłego rozwoju, specyfiki pracy właścicieli i zarządzających, potrzeb w zakresie komunikacji z rynkiem, budowania i zarządzania serwisami internetowymi pozwala nam na oferowanie programów szkoleń dostosowanych do specyficznych potrzeb naszych klientów.

Nasza szkolenia dostarczają im wiedzy nie tylko na temat rozwiązywania bieżących problemów, ale przede wszystkim uczą budowania i wdrażania długofalowych strategii rozwoju w firmie, dobierania i efektywnego wykorzystywania dostępnych narzędzi komunikacji, a także wykorzystywać możliwości związane z Internetem i posiadanymi zasobami informacyjnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą »Śląskie Centrum Szkoleniowe
przy Funduszu Górnośląskim S.A.
Oddział w Katowicach
ul. Powstańców 17, 40-039 Katowice
tel. /32/ 72-85-802
fax /32/ 72-85-803
e-mail.: scs@oddzial.fgsa.pl 
www.scs.fgsa.pl

 


 


© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].