Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                

Aktualności

Dofinansowanie usług rozwojowych - szkoleniowych i doradczych dla MŚP

<b>Dofinansowanie usług rozwojowych - szkoleniowych i doradczych dla MŚP</b>

Projekt Funduszu Górnośląskiego S.A. "Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim".

Projekt "Pomysł na biznes" - ogłoszenie o naborze

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach ogłasza pierwszy nabór uczestników do projektu "Pomysł na biznes". Nabór będzie prowadzony w terminie od 16 czerwca 2017 r. do 3 lipca 2017 r.

Projekt "Pomysł na biznes"

Projekt dotacyjny dla osób bezrobotnych, chcących rozpocząć własną działalność. Celem projektu jest stymulowanie powstawania mikroprzedsiębiorstw, poprzez udzielenie uczestnikom projektu kompleksowej pomocy w zakresie rozpoczynania i prowadzenia własnej działalności [...]

Projekt "Dotacje na 50+"

Od 1 czerwca 2017 ruszył nowy projekt dotacyjny dla osób bezrobotnych po 50 roku życia, chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą – "Dotacje 50+". Planowany termin rekrutacji: lipiec-sierpień 2017 r.

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Sosnowcu i w Rybniku

Informujemy, iż z dniem 15 kwietnia 2015 r. zostały uruchoamiane Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Sosnowcu i w Rybniku. Punkty są prowadzone przez Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach.

16.06.2017 - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu będzie nieczynny

Informujemy, iż dnia 16 czerwca 2017 r. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu będzie nieczynny.

Oferta sprzedaży szafy pancernej

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach oferuje do sprzedaży szafę pancerną w dobrym stanie.

Oferta sprzedaży kontuaru recepcyjnego

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach oferuje do sprzedaży kontuar recepcyjny w dobrym stanie.

Seminarium: "Nowe narzędzia = nowe możliwości. Finansowanie podnoszenia kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw", Katowice 25.05.2017r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza na bezpłatne seminarium pt. 'Nowe narzędzia = nowe możliwości. Finansowanie podnoszenia kwalifikacji pracowników przedsiębiorstw oraz inne możliwości wykorzystania środków EFS dla [...]

Seminarium: Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług, 18.05.2017r., Katowice

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza na bezpłatne seminarium pt. „Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r.”

Informujemy, iż dnia 2 maja 2017 r. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu będzie nieczynny.

Tego dnia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Rybniku – ul. Powstańców 34, Rybnik , tel. (32) 431 50 25

Spotkanie informacyjne "EFS-owe śląskie - szanse i wyzwania w pozyskiwaniu oraz realizacji projektów z EFS", 27.04.2017r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "EFS-owe śląskie - szanse i wyzwania w pozyskiwaniu oraz realizacji projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego".

Szkolenie - pozyskiwanie oraz realizacja projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego, 22.03.2017r.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu informacyjnym z cyklu: EFS-owe śląskie - szanse i wyzwania w pozyskiwaniu oraz realizacji projektów z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie "Warsztaty sporządzania projektów szkoleniowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na szkolenie pt. "Warsztaty sporządzania projektów szkoleniowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego".

Spotkanie informacyjne "Możliwości uzyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej"


Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Możliwości uzyskania wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej".

Szkolenie "Warsztaty sporządzania projektów szkoleniowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na szkolenie pt. "Warsztaty sporządzania projektów szkoleniowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego".

Innowacje w MŚP - wsparcie innowacji produktowych i procesowych w MŚP, 14.12.2016 r., Katowice

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Oddziale Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza Państwa na spotkanie poświęcone współfinansowaniu projektów w ramach działania 3.2 "Innowacje w MŚP" Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Śląskiego.

Zamówienia publiczne z punktu widzenia oferenta w świetle zmian prawa wspólnotowego i krajowego. Katowice, 03.11.2016r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza Państwa do udziału w seminarium na temat zmian w ustawie Prawo zamówień publicznych.

Dziękujemy za udział w Międzynarodowych spotkaniach B2B w ramach VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach, dziękuje przedsiębiorcom oraz instytucjom za liczny udział w międzynarodowych spotkaniach B2B  w ramach III edycji GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach w dniach 11-12 października 2016 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach, zaprasza przedsiębiorców do udziału w III edycji MIĘDZYNARODOWEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

© 2004 - 2017 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].