Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Aktualności

Dofinansowanie usług rozwojowych - szkoleniowych i doradczych dla MŚP

Projekt Funduszu Górnośląskiego S.A. "Wsparcie rozwojowe MŚP w województwie śląskim".

Informacja o projekcie "Usługi rozwojowe dla śląskich firm II"

Projekt Funduszu Górnośląskiego S.A.
"Usługi rozwojowe dla śląskich firm II".

LPI Sosnowiec - Spotkanie informacyjne "Dofinansowanie inwestycji w MŚP z preferencyjnych pożyczek"

Na spotkanie zapraszamy firmy z sektora MŚP, zainteresowane pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na działania rozwojowe w firmie w ramach pożyczek na rozwój.

Zapraszamy do zapoznania się z komiksem pt. "Profesor Innowacyjny"

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zaprasza do zapoznania się z komiksem pt. "Profesor Innowacyjny", który pokazuje, że uzyskanie środków unijnych na rozwój własnej firmy wcale nie musi być trudne.

Seminarium: "Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym ..." 22.11.2018 Katowice

Zapraszamy Państwa na seminarium poświęcone tematyce wchodzenia polskich firm na rynki niemieckojęzyczne - niemiecki, austriacki, szwajcarski (tzw. rynki DACH). Seminarium odbędzie się 22.11.2018 w Centrum Konferencyjnym na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego  w [...]

MŚP czyli kto? Status przedsiębiorstwa w świetle europejskiej definicji - korzyści i konsekwencje

Zapraszamy na spotkanie  „MŚP czyli kto? Status przedsiębiorstwa w świetle europejskiej definicji - korzyści i konsekwencje”, 16.11.2017 Katowice.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z Funduszem Górnośląskim

W dniach 13-19 listopada odbędzie się X edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Fundusz Górnośląski S.A.  przygotował z tej okazji interesującą ofertę dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Ogłoszenie o I naborze do Projektu "Firma bez barier"

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach ogłasza pierwszy nabór uczestników do projektu "Firma bez barier". Nabór formularzy zgłoszeniowych będzie prowadzony w terminie od 22 listopada 2017 r. do 8 stycznia 2018 r.

Innowacje w MŚP - wsparcie innowacji produktowych i procesowych w MŚP, 14.12.2016 r., Katowice

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Oddziale Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza Państwa na spotkanie poświęcone współfinansowaniu projektów w ramach działania 3.2 "Innowacje w MŚP" Regionalnego Programu Operacyjnego Woj. Śląskiego.

Informacja o projekcie „Śląskie dla rodziny – Karta Dużej Rodziny”

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zachęca przedsiębiorców do włączenia się w realizowany przez Województwo Śląskie projekt: „Śląskie dla rodziny – Karta Dużej Rodziny”. Celem projektu jest wzmocnienie i wsparcie rodzin, zwłaszcza wielodzietnych, zamieszkałych na [...]

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

GÓRNOŚLĄSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.partner Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaprasza na DNI OTWARTE.

Warsztat pisania wniosków do Instrumentu dla MŚP w ramach Horyzontu 2020

Ośrodek Enterprise Europe Network przy GARR SA zaprasza śląskich przedsiębiorców na spotkanie warsztatowe dotyczące uczestnictwa w programie Horyzont 2020, które odbędzie się 18 listopada 2014 r. w godz. od 15.00 do 18.00 w GARR SA w Katowicach przy ul. Powstańców 17.

Kompetencje IT osób 50+

Przypominamy o trwającej rekrutacji do Projektu. Aktualnie prowadzimy nabór na szkolenia MS Access i MS Word. Planowany termin realizacji szkoleń: MS Access 09.01.2014-13.02.2014 (wtorki, czwartki) MS Word 26.02.2014-2.04.2014 (poniedziałki, środy)

Konferencja „Wsparcie biznesu w fazie rozwoju – gdzie i jak pozyskać zwrotne wsparcie publiczne?” , 26.11.2013, Katowice

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programu Ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji 2007-2013 (CIP) dla polskiego rynku finansowego przy Związku Banków Polskich zapraszają na konferencję „Wsparcie biznesu w fazie rozwoju.

Seminarium: "Male i średnie przedsiębiorstwa w Horyzoncie 2020", 4.12.2013 Katowice

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. w ramach projektu Enterprise Europe Network zapraszają Państwa do udziału w seminarium „Małe i średnie przedsiębiorstwa w Horyzoncie 2020”, które odbędzie się 4 grudnia 2013 [...]

VII Targi Funduszy Europejskich 2013

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Katowicach i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego serdecznie zapraszają na VII edycję Targów Funduszy Europejskich, które w tym roku będą trwały od 12 listopada 2013 roku.

Skrzydła Biznesu 2013 Katowice, 14.11.2013 r.

Dziennik Gazeta Prawna już po raz czwarty zaprasza wszystkich przedsiębiorców i ludzi biznesu do udziału w Skrzydłach Biznesu. Skrzydła Biznesu to prestiżowy ranking firm z sektora MSP oraz cykl merytorycznych spotkań.

Podziękowanie za udział w Jubileuszowej Konferencji 20-lecia Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Zarząd Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. wraz pracownikami serdecznie dziękują za udział w Jubileuszowej Konferencji 20-lecia GARR S.A. Patronat nad naszym przedsięwzięciem objęli: Minister Rozwoju Regionalnego, Marszałek Województwa Śląskiego, Polska Agencja [...]

Bezpłatne seminarium pt.: Wykorzystanie technologii IT w rozwoju firm "Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie

W związku z planowanym naborem wniosków do działania 8.1 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym: Wykorzystanie technologii IT w rozwoju firm „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie [...]
© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].