Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Aktualności

Ogłoszenie o III naborze do Projektu "Firma bez barier"

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach ogłasza drugi nabór uczestników/czek do projektu "Firma bez barier". Nabór formularzy zgłoszeniowych będzie prowadzony od 16 marca 2018 r. do 30 marca 2018 r.

Śląska Rzecz po raz dziewiąty

„Śląska Rzecz” to konkurs, który od 9 lat organizuje Zamek Cieszyn. Wyłaniane są w nim najciekawsze śląskie produkty, projekty graficzne i usługi. Nie są to jedynie inspirujące pomysły w fazie koncepcji, a rozwiązania wdrożone na Śląsku, które na dodatek stają się wizytówką [...]

Działanie 8.2 POIG „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” – dotacje dla MŚP

W związku z nowym naborem wniosków do działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”, w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym.

Zapraszamy na Konferencję podsumowującą projekt pt.: "Efektywna firma" , 25 marca 2013

Program Konferencji obejmuje prezentację wyników projektu, wykład poświęcony efektywności produkcji a także przedstawienie korzyści osiągniętych przez przedsiębiorstwa, które skorzystały z możliwości podniesienia wiedzy na temat Lean Manufacturing oraz innych technik, których [...]
© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].