Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Aktualności

LPI w Sosnowcu zaprasza na szkolenie "Pomoc publiczna w projektach współfinansowanych ze środków UE w latach 2014-2020”, 08.05.2015r.

Zapraszamy na szkolenie „Pomoc publiczna w projektach współfinansowanych ze środków UE w latach 2014-2020”
Szkolenie jest kierowane do potencjalnych Beneficjentów /Projektodawców, którzy będą realizowali projekty objęte [...]

LPI w Rybniku zaprasza na spotkanie "Zasady realizacji usług wspierających rozwój kadr pracowniczych ze środków UE" - 08.05.2015r.

W trakcie spotkania będą prezentowane informacje na temat zasad realizacji usług wspierających rozwój kompetencji i kwalifikacji kadr pracowniczych przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020

LPI w Sosnowcu zaprasza na spotkanie "Zasady przygotowania wniosku o dotację w ramach EFS 2014-2020 ..." 05.05.2015r.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne „Zasady przygotowania wniosku o dotację w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego perspektywa 2014-2020”.

Poznaj naszych przedsiębiorców – kolejna odsłona

Kolejny artykuł i prezentacja kolejnej firmy. Tym razem jest to firma uczestniczka projektu. który codziennie zaopatruje mieszkańców Koszutki i Śródmieścia w [...]

LPI w Rybniku zaprasza na spotkanie pn. „Środa z Funduszami dla instytucji publicznych na e-administrację i cyfryzację”

Zapraszamy na cykl zainicjowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju pn. „Środa z Funduszami…”. Podczas bezpłatnych spotkań prowadzonych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich zostaną zaprezentowane podstawowe założenia, zasady, cele wykorzystania środków unijnych.

Poznaj naszych przedsiębiorców – kolejna odsłona

Kolejny artykuł i prezentacja kolejnej firmy. Tym razem jest to firma uczestniczki projektu, która z zaangażowaniem i pasją dba o higienę naszych kochanych czworonogów.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza

Spotkanie informacyjne: Perspektywa 2014-2020 - Wsparcie dla osób planujących działalność gospodarczą.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza

Szkolenie: Jak zaplanować dobry projekt - szkolenie z logiki projektowej.

Spotkanie informacyjne LPI w Sosnowcu - 30.04.2015r.

„Nowa perspektywa 2014 – 2020 dla przedsiębiorców”. Na spotkaniu będą poruszone kwestie aktualnych instrumentów wsparcia na rozwój przedsiębiorstwa , jakie nadchodzą wraz z nową perspektywą finansową 2014-2020.

Poznaj naszych przedsiębiorców !

Kto z nas nie myślał czasami o zamianie etatu na własną działalność? O byciu niezależnym finansowo czy możliwościach realizowaniu swoich pasji poprzez pracę zawodową? Jest to decyzja trudna i wiele osób porzuca pomysł prowadzenia własnej firmy, ale nie uczestnicy i uczestniczki [...]

Spotkanie pt. Możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą w ramach środków UE

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które w całości poświęcone będzie możliwościom uzyskania wsparcia na otwarcie działalności gospodarczej z różnych źródeł. Na spotkaniu będą poruszone kwestie aktualnych instrumentów wsparcia oraz możliwości, jakie nadchodzą wraz [...]

Harmonogram spotkań informacyjnych LPI w Sosnowcu na kwiecień 2015

Zapraszamy na spotkania informacyjne na temat możliwości uzyskania wsparcia finansowego w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020.

Spotkanie informacyjne dla firm – oferta Lokalnego Punktu Funduszy Europejskich w Rybniku

Zapraszamy na spotkanie informacyjne: Perspektywa finansowa 2014-2020 – Realizacja usług edukacyjnych dla przedsiębiorców i ich pracowników ze szczególnym uwzględnieniem Rejestru Usług Rozwojowych.

Mobilne Punkty Informacyjne w Wojkowicach i Bobrownikach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza do skorzystania z Mobilnych Punktów Informacyjnych, które będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].