Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Aktualności

Zapraszamy na spotkania B2B podczas X Forum Nowej Gospodarki

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach, zaprasza przedsiębiorców do udziału w III edycji POLSKO – NIEMIECKIEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ.

Badanie ankietowe skierowane do firm objętych dyrektywą VAT 2006/112/WE

Ośrodek EEN działający w ramach Funduszu Górnośląskiego S.A. Oddział w Katowicach, zaprasza śląskich przedsiębiorców do udziału w badaniu ankietowym SME Panel pt.: "Przegląd procedur szczególnych dla małych przedsiębiorstw objętych dyrektywą VAT [...]

Badanie ankietowe "Ecodesign" skierowane do firm działających w sektorze serwerów i przechowywania danych w UE

Ośrodek EEN działający w ramach Funduszu Górnośląskiego S.A. Oddział w Katowicach, zaprasza śląskich przedsiębiorców do udziału w badaniu ankietowym SME Panel, skierowanym do firm działających w sektorze serwerów i przechowywania danych.

Seminarium: "Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności ...", 19.05.2016 Katowice

Ośrodek EEN przy FG  S.A. Oddział w Katowicach  zaprasza do udziału w seminarium  pt: „Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w świetle zmian w Dyrektywach Nowego Podejścia – kolejne kroki do oznakowania CE”.

© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].