Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Aktualności

Fundusz Górnośląski S.A. i Miasto Katowice podpisały list intencyjny

Z przyjemnością informujemy, że 12 lipca br. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Miastem Katowice a Funduszem Górnośląskim S.A.  w zakresie wspierania rozwoju MŚP.

Letnia Akademia Biznesu’2016: spotkanie VI "Zamówienia publiczne z punktu widzenia oferenta ...", 11.08.2016r.

Spotkanie VI poświecone zmianom w ustawie Prawo zamówień publicznych odbędzie się 11 sierpnia  2016 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Letnia Akademia Biznesu’2016: spotkanie V "VAT w transakcjach międzynarodowych MŚP", 04.08.2016 r. Katowice

Spotkanie V poświecone zagadnieniom VAT w transakcjach międzynarodowych odbędzie się 4 sierpnia  2016 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Letnia Akademia Biznesu’2016: spotkanie IV "Weryfikacja technologii środowiskowych (EU ETV) ...", 21.07.2016 r. Katowice

Spotkanie IV, poświęcone wsparciu małych i średnich przedsiębiorstw w efektywnym wprowadzaniu na rynek innowacyjnych rozwiązań środowiskowych odbędzie się 21 lipca  2016 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Giełda kooperacyjna "Succesful R&I between North Rhine-Westphalia and Poland", 20.09.2016 r., Kolonia

W imieniu niemieckiego ośrodka Enterprise Europe Network ZENIT GmbH oraz Konsulatu Generalnego RP w Kolonii we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE, zapraszamy do udziału w POLSKO-NIEMIECKIEJ GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ.

LPI w Rybniku - spotkanie Jak przygotować projekt w LSI? Obsługa nowego systemu składania wniosku aplikacyjnego", 15.07.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zapraszają na spotkanie informacyjne: "Jak przygotować projekt w LSI? Obsługa nowego systemu składania wniosku aplikacyjnego".

LPI w Rybniku - spotkanie "Kwalifikowalność wydatków w perspektywie finansowej 2014-2020", 16.07.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza na spotkanie informacyjne: "Kwalifikowalność wydatków w perspektywie finansowej 2014-2020".

LPI w Sosnowcu - spotkanie "Zasady przygotowania wniosku o dotację – koszty kwalifikowane", 16.07.2015r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt.  "Zasady przygotowania wniosku o dotację - koszy kwalifikowane w projektach miękkich finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, ...".

LPI w Rybniku - szkolenie "Jak zaplanować dobry projekt ?", 17.07.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zapraszają na szkolenie "Jak zaplanować dobry projekt ?".

LPI w Sosnowcu - spotkanie "Możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą ...", 17.07.2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą w ramach środków Unii Europejskiej".

LPI w Sosnowcu - spotkanie "Zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie dla osób planujących rozpocząć ...", 14.07.2015r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt.  „Zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą”.

LPI w Rybniku - spotkanie "Finansowanie komercjalizacji innowacyjnych przedsięwzięć", 10.07.2015 r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku we współpracy z Ośrodkiem Enterprise Europe Network Funduszu Górnośląskiego S.A. Oddział w Katowicach zapraszają na spotkanie „Finansowanie komercjalizacji innowacyjnych przedsięwzięć – wsparcie [...]

Zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego LPI w Rybniku - spotkania w lipcu 2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza do skorzystania ze spotkań w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego LPI w Sosnowcu - spotkania w lipcu 2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza do skorzystania ze spotkań w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Seminarium regionalne na temat partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP)

Seminarium Regionalne nt. partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) pt. „Nowa perspektywa to nowe możliwości”, odbywać się będzie 11-12 września 2014r. w Zabrzu (hala Mosir). Seminarium jest częścią projektu systemowego pt. „Partnerstwo publiczno-prywatne”, realizowanego przez [...]

Relacja z XIV Forum MSP

GARR S.A. serdecznie zaprasza do obejrzenia relacji z XIV Forum Edukacyjnego dla MSP pod nazwą „Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą?”. W sesji panelowej „Od pomysłu do firmy” miała zaszczyt wystąpić Konsultantka KSU z Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Bezpłatne spotkanie nt. źródeł finansowania NGO w latach 2014-2020

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Centralnego działający przy Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na bezpłatne spotkanie dotyczące źródeł finansowania organizacji pozarządowych w latach 2014-2020.

Lista rankingowa formularzy zgłoszonych do projektu "Rozpocznij działalność - PoŻyczymy Ci sukcesu" - etap II

Przedstawiamy listę rankingową II etapu rekrutacji do projektu "Rozpocznij działalność - PoŻyczymy Ci sukcesu".

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia: projekt „Kompetencje IT osób 50+”

Przypominamy o trwającej rekrutacji do Projektu. Aktualnie prowadzimy nabór na szkolenia CorelDraw, MS Office oraz MS Excel dla zaawansowanych.

Bezpłatne spotkanie informacyjne: "Eksport ze wspomaganiem" - 11.07.2013r.

W związku z planowanym naborem wniosków do działania 6.1 Paszport do eksportu, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (PO IG), Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym: "Eksport [...]
© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].