Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                                             

Aktualności

LPI w Rybniku - spotkanie Jak przygotować projekt w LSI? Obsługa nowego systemu składania wniosku aplikacyjnego", 15.07.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zapraszają na spotkanie informacyjne: "Jak przygotować projekt w LSI? Obsługa nowego systemu składania wniosku aplikacyjnego".

LPI w Rybniku - spotkanie "Kwalifikowalność wydatków w perspektywie finansowej 2014-2020", 16.07.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza na spotkanie informacyjne: "Kwalifikowalność wydatków w perspektywie finansowej 2014-2020".

LPI w Sosnowcu - spotkanie "Zasady przygotowania wniosku o dotację – koszty kwalifikowane", 16.07.2015r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt.  "Zasady przygotowania wniosku o dotację - koszy kwalifikowane w projektach miękkich finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, ...".

LPI w Rybniku - szkolenie "Jak zaplanować dobry projekt ?", 17.07.2015r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zapraszają na szkolenie "Jak zaplanować dobry projekt ?".

LPI w Sosnowcu - spotkanie "Możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą ...", 17.07.2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt. "Możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą w ramach środków Unii Europejskiej".

LPI w Sosnowcu - spotkanie "Zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie dla osób planujących rozpocząć ...", 14.07.2015r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza na spotkanie informacyjne pt.  „Zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą”.

LPI w Rybniku - spotkanie "Finansowanie komercjalizacji innowacyjnych przedsięwzięć", 10.07.2015 r.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku we współpracy z Ośrodkiem Enterprise Europe Network Funduszu Górnośląskiego S.A. Oddział w Katowicach zapraszają na spotkanie „Finansowanie komercjalizacji innowacyjnych przedsięwzięć – wsparcie [...]

Zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego LPI w Rybniku - spotkania w lipcu 2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rybniku zaprasza do skorzystania ze spotkań w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

Zapraszamy do Mobilnego Punktu Informacyjnego LPI w Sosnowcu - spotkania w lipcu 2015 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sosnowcu zaprasza do skorzystania ze spotkań w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

© 2004 - 2019 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].