Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

do 31.12.2014r. Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

                


Seminarium informacyjne: Wykorzystanie technologii IT w rozwoju firm


W związku z planowanym naborem wniosków do działania 8.1 w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym:

Wykorzystanie technologii IT w rozwoju firm

„Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”


W ramach Działania 8.1 Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej przewidziano wsparcie dla nowotworzonych mikro- i małych przedsiębiorstw, chcących świadczyć usługi elektroniczne zwane e-usługami, przez dofinansowanie inwestycji i ewentualnego wytworzenia produktów cyfrowych, niezbędnych do realizacji tych usług.

Seminarium poprowadzą specjaliści Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Spotkanie odbędzie się 26 lipca br. (czwartek), na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach, przy ul. Jordana 18, w sali 407 (IV piętro), w godzinach od 10.00 do 13.00.


Aby zgłosić swój udział, prosimy o wypełnienie dołączonej poniżej Karty Uczestnictwa i przesłanie jej mailem na adres enterprise@garr.pl, lub faxem na nr (032) 72 85 803 do dnia 23 lipca 2012r.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu wyślemy drogą elektroniczną na adres podany przez uczestnika w Karcie Zgłoszenia przed organizowanym spotkaniem.

 

Dokumenty do pobrania:

 

Zapraszamy!

Zespół Regionalnej Instytucji Finansującej
oraz Enterprise Europe Network
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.


© 2004 - 2017 Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach
Strona używa plików cookie. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu (dysku) użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki. [ czytaj więcej ].